Proč koupit nemovitost v Itálii s námi

Našim klientům zajišťujeme kompletní servis v oblasti nákupu a pronájmu nemovitostí v Itálii. Postaráme se o vše, co je potřeba, za vás!

Více než 10 let zkušeností na trhu

Jako český subjekt podléhající legislativě České republiky jsme za více než 10 let na českém realitním trhu nasbírali cenné zkušenosti, díky kterým zajistíme hladký průběh celého nákupního procesu.

100% bezpečnost

Vámi vybranou nemovitost za vás zkontrolujeme a prověříme, zda je ihned prodejná a legislativně v pořádku. Postaráme se také o bezpečnost a správnost celého nákupního procesu přes notáře Italské republiky.

Profesionální tým realitních makléřů

Budete v rukách profesionálů. Náš tým tvoří zkušení realitní makléři, kteří si zakládají na vlastnostech jako osobní přístup, důvěryhodnost, dodržené slovo a poskytnou profesionální přístup ke každému prodeji i pronájmu.

Budeme vaší pravou rukou po celou dobu procesu

V průběhu nákupního procesu nemovitosti v Itálii vám budeme nepřetržitě k dispozici. Doprovodíme vás na prohlídku domu či bytu, seznámíme vás s okolím a poskytneme plnou tlumočnickou podporu. V případě zájmu o nemovitost zajistíme také kompletní právní servis.

Pomůžeme vám s prvními krůčky v Itálii

Po prodeji jsme stále s vámi připraveni vám pomoci s veškerou administrativou. Zajistíme přepis elektřiny, vody, plynu, přihlásíme vás na místní úřady k daním, k odpadu, vyřídíme pojištění nemovitosti a mnoho dalšího. V případě nutnosti vám rádi pomůžeme i s rekonstrukcí.

Zajistíme pronájem nemovitosti

Pokud zrovna nebudete chtít svou nemovitost v Itálii využívat, pomůžeme vám zajistit její pronájem, který vám zajistí pasivní příjem v době vaší nepřítomnosti.