Proč koupit nemovitost v Itálii

Itálie – země zalitá sluncem a obklopená mořem

Itálie není jen země. Je to styl života, který nejde popsat, musíte ho zažít. Italská dolce vita je o prožívání obyčejných každodenních momentů s rodinou a přáteli, popíjení espressa v malých kavárnách a posedávání u vína do pozdních nočních hodin. Panuje tady úžasný klid a zároveň je tady pořád živo. Každý si zde najde to své. Od moderních měst po romantické vesnice, hory, přímořská letoviska až po sluncem zalité vinice – možnosti jsou nekonečné a své vysněné bydlení si v Itálii vybere určitě každý. Proč koupit nemovitost právě v Itálii?

Přímořské klima

Na severu vás uchvátí mohutné hory, které poskytují skvělé podmínky pro zimní sporty a na jihu vás naopak oslní příjemné přímořské klima, kde ani v zimních podmínkách nepadají teploty pod 10 °C.

Perfektní dostupnost

Do Itálie se dostanete snadno letadlem z Česka, Rakouska, Polska či Německa, ale také autem či autobusem. Na ostrovy v okolí vás snadno dopraví trajekt.

Bezpečnost

Navzdory předsudkům je Itálie a zejména Sicílie velmi bezpečná země, a dokonce bezpečnější než jiné populární destinace.

Finanční nezávislost

Investice do italských nemovitostí vám zajistí rychlé zhodnocení, vytvoří pasivní příjem a přinese také řadu osobních výhod.

A koho italská la dolce vita, neboli sladký život, učaruje, už se ho nevzdá. Nechali jste se také okouzlit? Zajistíme, aby byl pro vás nákup nemovitosti v Itálii tou správnou investicí a životním rozhodnutím. Objevte naši aktuální nabídku nemovitostí v Itálii.