Apartmán 3KK, 90 m2, v historickém centru.
V srdci historického centra Lecce nabízí k prodeji nádherný, kompletně zrekonstruovaný dobový dům.
Dům, který má vnitřní plochu 90 m2, se rozkládá na dvou podlažích. V mezipatře najdeme vstup, který se otevírá do velkého otevřeného prostoru s otevřenou kuchyní, kde je charakteristický krb z kamene a koupelna se sprchovým koutem. Ve spodním patře najdeme nádhernou dvoulůžkovou ložnici vyšperkovanou přítomností kleneb, která vede ke schodišti, které vedou do spodního patra, kde je starobylá cisterna a místnost, kterou lze využít jako druhou ložnici nebo velkou prádelnu.
S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy, ostatní služby tlumočníka.
Cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu.
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.