Apartmán 3+1, 57 m2, u moře, zahrada, parkovací místo.
V rámci vyhlášeného rezortu Villaggio Punta Grossa v Porto Cesareo nabízíme samostatný apartmán situovaný v jedné z nejžádanějších částí salentského pobřeží, jen pár kroků od moře a s výhledem na nádhernou vodní hladinu mořského parku Parco Marino di Porto Cesareo, v oblasti Punta Prosciutto.
Rezort představuje plnohodnotné turistické zázemí ideální pro rodiny i pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a zábavy. V areálu se nachází restaurace, pizzerie, bazény, tenisové kurty, hřiště na malou kopanou, bowling, diskotéka i animační programy pro děti všech věkových kategorií.
Samotný apartmán je třípokojový, s celkovou plochou 57 m², a tvoří jej obývací část s otevřenou kuchyní, ložnice s manželskou postelí, dětský pokoj a koupelna s oknem a sprchovým koutem. Obytný prostor rozšiřuje veranda o velikosti 19 m² a soukromá zahrada o ploše 26 m². K nemovitosti náleží také vyhrazené parkovací místo.
Apartmán se nachází v prvním patře jednopodlažní budovy, je plně samostatný a navržený s důrazem na soukromí a nezávislost. Jednotky jsou realizovány ve středomořském stylu s kvalitními povrchovými úpravami a důrazem na detail.
Tato nemovitost představuje ideální řešení jak pro vlastní rekreaci, tak jako investici k pronájmu, a to díky vysoké turistické atraktivitě resortu i bezprostřední blízkosti moře a chráněných přírodních oblastí Salenta.
Do Puglia jsou přímá letecká spojení na mezinárodní letiště do Bari či Brindisi.
S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. S námi budete mít jistotu, že celý proces nákupu proběhne hladce a správně, jelikož jsme italsko/český tým odborníků a známe velice dobře místní byrokracii.
Po prodeji jsme stále s Vámi a pomůžeme Vám s prvními krůčky v novém prostředí. Zajistíme přepis elektřiny, vody, plynu, přihlásíme Vás na místní úřady, k daním či k odpadům.
Během celého roku po nákupu a i další roky jsme Vám k dispozici a máte naši pomocnou ruku cokoliv vyřešit. U nás se můžete těšit na osobní přístup a ochotu vyřešit cokoliv co bude potřeba, nejen při nákupu ale i po prodeji.
Stojí za námi již desítky spokojených klientů, kteří Vám rádi předají své zkušenosti a nové poznatky, jak z nákupu nemovitosti v Itálii, tak i naší následné poprodejní péče.
Cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu.
Pro další zajímavé nabídky kontaktujte makléře nebo sledujte naše webové stránky. Nabízíme nemovitosti z celé Itálie.
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.