Prodej apartmánu - Itálie (město Sabaudia)
Apartmán 1KK, 45 m2, terasa, parkovací stání.
Velice rádi bychom vám nabídli k prodeji apartmán v rezidenci s název Bella Farnia mare. Jedná se o prostorné 1KK ve výborném stavu. Vstup je ze zděné verandy do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Koupelna disponuje sprchovým koutem a oknem. Na verandě je venkovní sprcha a k nemovitosti náleží jedno parkovací stání.
Oblast je velmi vyhledávaná turisty, je zde spoustu krásných pláží, které jsou vzdálené 3 minuty na kole. Nemovitost je skvělá investice či rekreační dům. Zhruba hodinu je vzdálený Řím a hodinu a půl Neapol.
S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy či ostatní služby tlumočníka.
Pokud Vás nabídka zaujala, určitě mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.