Zákaznická linka: +420 775 545 755 Pracovní doba: po-pá 8-18h

Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA)

Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA) Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA)
Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA) Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA)
Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA) Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA)
Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA) Nový rezidenční komplex apartmánů - Marsala (Sicílie, ITA)

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji nové apartmány ve výstavbě v rezidenčním komplexu v chráněné krajinné oblasti, vzdálené pouhých 1 km od moře. Celý komplex je vytvořen tak, aby byl v souladu s architekturou v této oblasti. Je tedy nutné dodržet tradice a venkovský styl života.
Projekt je ve stylu “Chianu” což je starodávný název pro styl života na nádvoří, kde bylo srdce každodenního komunitního života i mnoho domácích aktivit, které byly téměř vždy charakterizovány přítomností studny, kde se ženy shromaždovaly, aby praly.
Projekt se skládá z 12 apartmánů, které jsou rozloženy do dvou nadzemních podlaží tzn. že se jedná o mezonetové apartmány, které mají vnitřní schodiště. Obývací pokoj s kuchyní (tzv. denní strana) je umístěna v přízemí a v druhém podlaží se nachází pokoje určené ke spánku (tzv. noční strana). V každém apartmánu se tedy nachází vnitřní schodiště. Každý apartmán má v přízemí také vlastní verandu, jak z nádvoří tak i z vnější strany domu.
Apartmány jsou výhodnou investiční příležitostí pro pronajímání turistům a nebo také určen k celeročnímu i dovolenkovému bydlení. Průměrný počet turistů v Marsala je 200.000 turistů za rok. Oblast se nachází na severním pobřežním obce Marsala, v lokalitě Spagnola, která je současti přirodní rezervace „Stagnone“. Nejbližším vzdušným přístavem je letiště Trapani, vzdálené zhruba 20 kilometrů od středu města. Od našich apartmánů je letiště vzdálené 7 km. S ostrovní metropolí Palermem je Marsala spojena železnicí i silnicí. Jinak jsou na Sicílii hned 4 mezinárodní letiště: Catania (CTA), Palermo (PMO), Trapani, Comiso.
Nejčastější otázky
1. Cena - 1.800 € za m2 (v ceně je zahrnuto DPH, daně italské republiky, odměna notáře, odměna zprostředkovatele a veškeré ostatní administrativní poplatky.)
2. Velikost v m2 - Apartmány jsou k dispozci od 60m2 až po 600m2.
3. Datum dokončení stavby - Max. do 1 roku od podpisu kupní smlouvy.
5. Průměrný počet Turistů v Marsalla za rok - 200.000 turisků za rok
6. Průměrná cena ubytování v Marsalla za 1 noc - Průměrná cena je 50 eur za noc
7. Průměrné náklady na bydlení (voda, elektřina, plyn) - Průměrné náklady na bydlení jsou 50 euro za měsíc. V projektu jsou solární panely.
8. Jsou tam ostatní náklady na bydlení? - Žádné další náklady na údržbu, mimo zelenou plochu nejsou. Vlastníme B&B, tak je o to postaráno.
9. Každý apartmán bude v osobním vlastnictví? - Ano, apartmány jsou v osobním vlastnictví.
10. Jaké jsou další daně a poplatky, které jsou třeba platit z nemovitosti? - Platí se roční daň z nemovitosti a poplatek za komunální odpad.
12. Co zahrnuje konečná cena za apartmán? - Kompletní vnitřní úpravy (podlahy, obklady, koupelna s koupelnovými doplňky kromě příslušenství, vnitřní dveře, světelné body bez příslušenství (lustry, reflektory atd.), klimatizace+tepelné čerpadlo.
13. Jak je řešená kanalizace? jak je řešeno vytápění? jak je řešena voda? - Každý má vlastní měřič pro vodu, septik je společný a vytápění je autonomní.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Ing. Denisa Di Gregorio

Mobil: +420 776 877 715

Email: digregorio@ostrafinreality.cz

*
*
*
*
lname: phone: email:
Poloha zadaná inzerátem je obec