Zákaznická linka: +420 775 545 755 Pracovní doba: po-pá 8-18h

Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie)

Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie) Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie)
Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie) Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie)
Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie) Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie)
Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie) Nový rezidenční komplex apartmánů MARSALA (Itálie, Sicílie)

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji nové apartmány ve výstavbě v rezidenčním komplexu v chráněné krajinné oblasti, vzdálené pouhých 1 km od moře. Celý komplex je vytvořen tak, aby byl v souladu s architekturou v této oblasti. Je tedy nutné dodržet tradice a venkovský styl života.
Projekt je ve stylu “Chianu” což je starodávný název pro styl života na nádvoří, kde bylo srdce každodenního komunitního života i mnoho domácích aktivit, které byly téměř vždy charakterizovány přítomností studny, kde se ženy shromaždovaly, aby praly.
Projekt se skládá z 12 apartmánů, které jsou rozloženy do dvou nadzemních podlaží tzn. že se jedná o mezonetové apartmány, které mají vnitřní schodiště. Obývací pokoj s kuchyní (tzv. denní strana) je umístěna v přízemí a v druhém podlaží se nachází pokoje určené ke spánku (tzv. noční strana). V každém apartmánu se tedy nachází vnitřní schodiště. Každý apartmán má v přízemí také vlastní verandu, jak z nádvoří tak i z vnější strany domu.
Apartmány jsou výhodnou investiční příležitostí pro pronajímání turistům a nebo také určen k celeročnímu i dovolenkovému bydlení. Průměrný počet turistů v Marsala je 200.000 turistů za rok. Oblast se nachází na severním pobřežním obce Marsala, v lokalitě Spagnola, která je současti přirodní rezervace „Stagnone“. Nejbližším vzdušným přístavem je letiště Trapani, vzdálené zhruba 20 kilometrů od středu města. Od našich apartmánů je letiště vzdálené 7 km. S ostrovní metropolí Palermem je Marsala spojena železnicí i silnicí. Jinak jsou na Sicílii hned 4 mezinárodní letiště: Catania (CTA), Palermo (PMO), Trapani, Comiso.
Nejčastější otázky
1. Cena - 1.800 € za m2 (v ceně je zahrnuto DPH, daně italské republiky, odměna notáře, odměna zprostředkovatele a veškeré ostatní administrativní poplatky.)
2. Velikost v m2 - Apartmány jsou k dispozci od 60m2 až po 600m2.
3. Datum dokončení stavby - Max. do 1 roku od podpisu kupní smlouvy.
5. Průměrný počet Turistů v Marsalla za rok - 200.000 turisků za rok
6. Průměrná cena ubytování v Marsalla za 1 noc - Průměrná cena je 50 eur za noc
7. Průměrné náklady na bydlení (voda, elektřina, plyn) - Průměrné náklady na bydlení jsou 50 euro za měsíc. V projektu jsou solární panely.
8. Jsou tam ostatní náklady na bydlení? - Žádné další náklady na údržbu, mimo zelenou plochu nejsou. Vlastníme B&B, tak je o to postaráno.
9. Každý apartmán bude v osobním vlastnictví? - Ano, apartmány jsou v osobním vlastnictví.
10. Jaké jsou další daně a poplatky, které jsou třeba platit z nemovitosti? - Platí se roční daň z nemovitosti a poplatek za komunální odpad.
12. Co zahrnuje konečná cena za apartmán? - Kompletní vnitřní úpravy (podlahy, obklady, koupelna s koupelnovými doplňky kromě příslušenství, vnitřní dveře, světelné body bez příslušenství (lustry, reflektory atd.), klimatizace+tepelné čerpadlo.
13. Jak je řešená kanalizace? jak je řešeno vytápění? jak je řešena voda? - Každý má vlastní měřič pro vodu, septik je společný a vytápění je autonomní.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Denisa Di Gregorio

Mobil: +420 776 877 715

Email: digregorio@ostrafinreality.cz

*
*
*
*
email: fullname:
Poloha zadaná inzerátem je obec